Wizyty domowe

Umawianie wizyt

W celu ustalenia godziny wizyty domowej proszę o kontakt telefoniczny. W dni wolne od pracy proszę o telefon pomiędzy 9.30, a 10.00. W dni robocze telefon lub SMS-a między 11.00, a 12.00. Wizyty domowe umawiam codziennie wg kolejności zgłoszeń w takiej ilości w jakiej mogę je danego dnia zrealizować. W przypadku potrzeby pilnej konsultacji proszę o SMS-a poza wymienionymi godzinami w celu ustalenia dostępnych terminów. Telefon: 503 111 726 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Cennik

Akceptowane formy płatności to gotówka lub karta płatnicza. Faktury wystawiam na żądanie do 7 dni po wizycie (proszę o zachowanie paragonu).

  • wizyta domowa w Białymstoku w dni robocze – 230 - 250 zł 
  • wizyta domowa w Białymstoku w dni wolne od pracy –  250 - 280 zł
  • każde kolejne dziecko podczas tej samej wizyty – 50% stawki
  • telekonsultacja - w zależności od zakresu - od 0 do 100 zł 
  • wizyta domowa poza terenem Białegostoku – cena ustalana indywidualnie

Zwolnienia i recepty

Mam podpisaną umowę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na wystawianie zwolnień lekarskich ZUS-ZLA oraz umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na wystawianie recept refundowanych.

RODO

Działalność lecznicza wymaga prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej. Zgadzając się na udzielenie świadczenia medycznego zgadzacie się Państwo na gromadzenie i przechowywanie danych osobowych w niezbędnym, zdefiniowanym przepisami zakresie.